Meryl Streep, Big Little Lies Kadrosunda!

0

Fotoğraf: Getty Images Turkey/Samir Hussein/WireImage
Sevgili ‘Big Little Lies’ tutkunları, dizinin ikinci sezonuna hazır mısınız? Sıkı durun çünkü kadroya Meryl Streep dahil oluyor!
‘The Post’ filmiyle Oscar’a 21. kez aday gösterilen Meryl Streep’in oyunculuğu tartışmaya açık bir konu değil. Özenle yaşadığı özel hayatı, sektör içerisindeki genel duruşu ve zarif tavrı da keza öyle. Onu senede bir sefer bile olsa, yer aldığı bir sinema filminde izlemek sonsuz bir keyif yaratıyorken; televizyon ekranlarında daha düzenli bir şekilde takip edecek olmanın hazzını düşünün!
69. Emmy Ödülleri’ne damga vuran HBO yapımı ‘Big Little Lies’, Streep’in nadiren göründüğü televizyon ekranlarına dönmesini sağlıyor. Streep, Alexander Skarsgard’ın canlandırdığı karekterin annesi rolünde karşımıza çıkacak. Böylelikle, dizide kendisini Nicole Kidman’ın kayınvalidesi olarak izleyeceğiz. 
Sosyal medya paylaşımlarından yola çıkarak, Nicole Kidman’dan Reese Witherspoon’a, tüm ‘Big Little Lies’ kadrosunun Streep ile birlikte çalışmak için gün saydığını söyleyebiliriz. 
Meryl Streep’in de dahil olduğu Oscar adaylarının tüm listesini görmek için tıklayın!
 

ETİKETLER:
BİG LİTTLE LİES , MERYL STREEP , NİCOLE KİDMAN , REESE WİTHERSPOON , DİZİ , HBO


kaynak: Meryl Streep, Big Little Lies Kadrosunda!

Kadın ve Yaşam Portalı – Alanyaesthetic.com
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular Alanya Esthetic‘de!.

SİZ BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here