Kate Middleton’ın Büyüleyici Elbisesinin Markası Ne?

0

Fotoğraf: Getty Images Turkey/Pool/Samir Hussein/WireImage
Kate Middleton, İskandinav ülkelerindeki kraliyet turuna tüm hızıyla devam ediyor. Norveç’te katıldığı bir davette tercih ettiği büyüleyici elbisenin detaylarıysa bizde!
Objektiflere gülümsemek, kraliyet ailesi üyelerinin profesyonel meslekleri. Cambrdige Düşesi Kate Middleton ve Cambridge Dükü Prens William bu görevlerini en sempatik ve içten halleriyle yerine getiriyor. Özellikle Middleton kameralara gülümsediğinde, tebessüm etmenin bir kraliyet gerekliliği olduğunu dahi unutuyoruz. Bu tebessüm Middleton’ın her daim şık stiliyle birleşince, prensesin attığı her adım ve giydiği her kıyafet haber değeri taşıyor. Tıpkı Norveç, Oslo’da katıldığı resmi bir davette giydiği elbise gibi.
Sarah Burton’ın tasarladığı Alexander McQueen marka elbise, hem romantik, hem de mükemmel bir kamuflaja müsait. Nisan ayında doğum yapması planlanan Middleton’ın belirginleşen karnını kusursuz bir biçimde gizleyen tasarım, gerek davetlerin, gerekse stil bilinci yüksek hamile kadınların favorisi olacağa benziyor. Bu arada sevilen prensesin, 2011’de gerçekleşen düğününde giydiği gelinliğin de Sarah Burton imzası taşıdığını not düşelim. 
 Kate Middleton Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

Fotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

1/5

Yurt Odasındaki Duvarda Prens William Fotoğrafı

Lise yıllarında, okuldaki yurt odasının duvarında yakın arkadaşı tarafından asılan Prens William fotoğrafı, bugün baktığımızda bir tesadüf olmamalı. Kate Middleton’ın duvarında, her ne kadar başka birinin fotoğrafı asılı durmuşsa da, kader ağlarını onları St. Andrews Üniversitesi’nde buluşturmak üzere örmüş. 

2/5

İyi Bir Fotoğrafçı

Modern prensesin tacını takıp, kamusal alanda boy göstermediği zamanlarda ilgilendiği şey ise fotoğrafçılık. Prenses Charlotte’un ilk resmi portresini çeken kendisi. Hatta minik prensesin ilk anaokulu anını fotoğraflayan kişi de Kate Middleton. Kraliyet çocuklarının resmi portrelerinde neden sürekli sıcak, sevimli ve güvende hissetikleri de bu bilgiyle aydınlanmış oldu.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fotoğraf: Getty Images Turkey

3/5

Ürdün’de 2 Yıl

Kate Middleton’ın babası Michael Middleton’ın, British Airways bünyesinde yöneticilik yaptığı bir dönemde, Middleton ailesinin 2 yıl Ürdün’de yaşadığını biliyor muydunuz? O dönem 2 yaşında olan Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın sıcakkanlılığının kaynağı belki de Ürdün’dür kim bilir…

4/5

Dışı Klasik, İçi Elektronik

Kate Middleton’ın senfonik konserlerde sıkça arz-ı endam etmesi, onun yalnızca klasik müzik dinlediği anlamına gelmesin. Prens William ile flört ettikleri zamanlarda en çok dinledikleri şarkılardan biri Bodyrockers’ın ‘I Like The Way’ isimli parçasıymış. İkilinin bu şarkı eşliğinde dans pistinde kendilerinden geçtikleri dönemin görgü tanıkları tarafından tescilli. 

Fotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

Fotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

5/5

Favori Kokusu: Jo Malone Orange Blossom

İkonik prensesin hangi parfümü kullandığını merak edenler, Middleton’ın en çok sevdiği kokuyu açıklıyoruz: Jo Malone Orange Blossom.
Middleton’ın, Westminster Abbey’de gerçekleşen düğün töreninde bu konunun mumlarını yaktırdığı biliniyor.

Kate Middleton’ın saçlarını neden bağışladığını öğrenmek için tıklayın!

ETİKETLER:
KATE MİDDLETON , PRENS WİLLİAM , SARAH BURTON , ALEXANDER MCQUEEN , ELBİSE , NORVEÇ


kaynak: Kate Middleton’ın Büyüleyici Elbisesinin Markası Ne?

Kadın ve Yaşam Portalı – Alanyaesthetic.com
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular Alanya Esthetic‘de!.

SİZ BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here