Kanye West Instagram’a Kim ile Geri Döndü?

0

Fotoğraf: @kimkardashian
13 Şubat’a kadar Kanye West’in Instagram hesabı, devasa boş bir sayfadan ibaretti. Ancak tarihler 14 Şubat’ı gösterdiğinde sayfa büyük bir değişikliğe uğradı.
Aslında her şey dün New York saatiyle 15:00’da başladı. West, boş bir Instagram sayfasında, boş bir kağıtta ‘Happy Valentines Day Babe’ yazılı bir not yayınladı. İlk başta oldukça minimalist ve sevimli gelen bu kutlama, hiç de Kardashian ve West tarzı bir şey değildi. İşin aslı ilerleyen saatlerde ortaya çıktı. Kanye West, geçmişten günümüze birçok popüler çiftin olduğu 52 fotoğraf paylaştı. Ve bunların içinde Kim Kardashia’a ait hiç fotoğraf yoktu.
Fotoğraf: @kanyewest
Bunlar, Barack ve Michelle Obama’dan, Prenses Diana ve Prens Charles’a, Kate Moss-Johhny Depp’ten Aaliyah ve Tupac’e kadar, popüler kültürün en göz önünde olan ve konuşulan çiftlerinin fotoğraflarıydı. Güzel bir mesajla sevgilisine, tam da kendine yakışır bir jest yapan Kanye, son 2 postunda da Kim Kardashian ile kendi fotoğraflarını paylaşarak en az onlar kadar ikonik olduklarının altını çizmeyi ihmal etmedi. 

Fotoğraf: @kanyewest
Bütün bu fotoğrafların altında yatan asıl mesaj nedir bilinmez ancak, Kanye West’in Instagram’a son derece eğlenceli bir geri dönüş yaptığını söyleyebiliriz. 

ETİKETLER:
KANYE WEST , KİM KARDASHİAN , İNSTAGRAM , SEVGİLİLER GÜNÜ


kaynak: Kanye West Instagram’a Kim ile Geri Döndü?

Kadın ve Yaşam Portalı – Alanyaesthetic.com
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular Alanya Esthetic‘de!.

SİZ BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here