Jennifer Lopez’in Feminen Parti Güzelliği

0

Fotoğraf: Getty Images Turkey
Geçtiğimiz gün yer aldığı Guess kampanyasının kutlama partisine katılan Jennifer Lopez bakışları üzerine çeken görünümü ve ihtişamlı güzelliğiyle diva tavrını gösterdi. Marciano imzalı bebe mavisi elbisesi, uyumlu kürkü, Christian Louboutin stilettoları ve 30.000 Dolarlık Yeprem imzalı küpelerinin de aralarında bulunduğu elmas mücevherleriyle ışıldayan şarkıcı stil dersi verdi.

Fotoğraf: @scottbarnes68
Jennifer’ın görünümünün imzalarından biri ise Hollywood tavrına JLo dokunuşu katan dikkat çekici güzellik detaylarıydı. Güzel yıldız dramatik kontürün heykelsi duruşundan faydalanıp yüz hatlarını şekillendirmiş, bakışlarını ise kahverengi tonlu yoğun dumanlı bir farla çerçevelemiş. Jennifer, olmazsa olmazı highlighter’ı ve bej tonlu vinil dudaklarla da makyajını tamamlamış. Ünlü güzelin saç modeli ise hacimli ve seksi duruşuyla favorilerimizden. Kıvrım verdiği saçlarını gözlerinin önüne düşürerek toplayan JLo, dağınık topuzu yeniden tanımlıyor. Atkuyruğu yaptıktan sonra sadece bir maşa ve birkaç tel toka isteyen bu pratik fakat etkili modelin örneklerini daha önce Rihanna ve Kendall Jenner’da da görmüştük. It-girl’ler tarafından denenmiş ve onaylanmış saç taktiğini kendine has seksi tarzıyla harmanlayan ve şarap gibi güzelliğiyle nabız yükselten Jennifer Lopez yine ve yeniden bizi kendine hayran bırakıyor.
Jennifer Lopez’in 10 İmza Saç Modeli

Fotoğraf: Getty Images Turkey

1/10

XS Topuz

Kırmızı halıdan sokak stiline Jennifer Lopez’in vazgeçemediği mini topuzlar gerçek bir kurtarıcı. Yıldızın imzası ise bu sade modele parlak ürünlerle jet bir bitiş vermek.

2/10

Modern Lob

Lob kesime gönlünü kaptırmayan var mı? Uzun ve katlı saçlarına yakın zamanda veda eden Jennifer bu modern görünümün de altından başarıyla kalkıyor.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fotoğraf: Getty Images Turkey

3/10

XL Saçlar

Rapunzel saç akımına kendini kaptıranlar arasına giren Jennifer Lopez rengini birkaç ton açtırdığı bal sarısı saçlarıyla güzellik oyunundaki yerini sağlamlaştırıyor.

4/10

Dominant Amazon

Vahşi, feminen ve seksi. Yüksek at kuyruğu görünümünü farklı bir seviyeye çıkaran Jennifer Lopez’in birkaç gün önce amazon saçlarıyla yer aldığı bu çekici klibi çok merak ediyoruz.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fotoğraf: Getty Images Turkey

5/10

Dağınık Dalgalar

Işıltılı güzelliğiyle dikkat çeken güzel yıldız salaş sokak stilinde bile bakışları üzerine çekmeyi başarıyor. Dağınık dalgalar ise güzellik ikonunun olmazsa olmaz eşlikçisi.

6/10

Yarım Toplama

İster retro bukleler ister dağınık ve dokulu bir bitiş, yarım saç toplama sanatını bize öğreten yıldızların başında Jennifer Lopez yer alıyor.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fotoğraf: Getty Images Turkey

7/10

J.Lo Topuzu

Ne yaparsa yapsın o gerçek bir diva. Görkemli topuzuyla tamamladığı ışıltılı kırmızı halı stili ise Jennifer Lopez’i akıllara kazıyan en önemli detaylardan.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fotoğraf: Getty Images Turkey

9/10

Maskülen Bukleler

Feminenliğin ve seksapelin kitabını yazan güzel şarkıcının bu maskülen görünümü kolaylıkla taşıyacağını kim bilirdi. İlk kez 2003 yılındaki ‘I’m Glad’ şarkısının klibinde gördüğümüz bu modeli Jennifer Lopez, henüz yayına girmeyen ‘Shades of Blue’ filminde tekrar gün yüzüne çıkardı.

10/10

Seksi Kâkül

Saçlarımı şöyle bir topladım görünümünü en şık şekilde uygulayan seksi şarkıcının bu modeldeki yardımcısı hacimli bir şekilde yana ayırdığı midi boy kâkülleri.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

ETİKETLER:
JENNİFER LOPEZ , PARTİ STİLİ , GECE MAKYAJI , DAĞINIK TOPUZ , ÜNLÜ SAÇ MODELİ


kaynak: Jennifer Lopez’in Feminen Parti Güzelliği

Kadın ve Yaşam Portalı – Alanyaesthetic.com
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular Alanya Esthetic‘de!.

SİZ BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here