Hadid Kadınları Siyahın Çekim Alanında

0

 
Fotoğraf: Getty Images Turkey
Anneler ve kızları, aradaki kilometreler fark etmeksizin uyum içinde olabilirler, bunun en güzel örneğini Hadid kadınları gösterdi. Bu hafta birbirlerinden habersiz renk harmonisi yakalayan Yolanda, Gigi ve Bella Hadid, stil radarımıza yakalandı.
Paris Couture Haftası’nın koşuşturmasında Bella, spordan çıkarken görüntülenen Gigi ve iş toplantıları arasında mekik dokuyan anne Hadid Yolanda, yoğun tempolarında siyahın vazgeçilmez stil gücünü tercih ettiler.
 
Fotoğraf: Getty Images Turkey
Siyahın çekim alanına giren Hadid kadınları, tek renk altında özgün stillerini ortaya koydu. Siyah deri ceketi ve siyah deri pantolonuyla, ablası Gigi’yle ortak stil obsesyonu olan Matrix etkisine giren Bella, Paris stil günlüğünde bir kez daha podyumu sokağa taşıdı. 

Fotoğraf: Getty Images Turkey
Hadid’lerin New York hattındaysa, Gigi sportif görünümünü bu kış sokak stilindeki daimi tercihi Dr. Martins botları ve stilinin yıldızı olan siyah deri Prada çantasıyla tamamladı.

Fotoğraf: Getty Images Turkey
Yolanda Hadid ise süpermodel kızlarının stil genlerini de annesinin aldığını ispatlayan çekici ve havalı görünümüyle dikkat çekti. Parlak deri bootie’leri, siyah skinny jean’i ve vinil deri ceketiyle New York sokaklarını ele geçiren Yolanda, yaşsız ve genç stiliyle adeta kızlarına meydan okudu.
Yalnız siyahın değil, derinin de çekim alanına giren Hadid’ler, derideki farklı tercihleriyle özgün stil manifestolarının altını çizdi. Ortak stil kodları siyahın, ilham veren 3 görünümüne imza atan Hadid kadınları, ailecek ikon olma yolunda emin adımlar atıyor.

ETİKETLER:
BELLA HADİD , GİGİ HADİD , YOLANDA HADİD , ÜNLÜ STİLİ , PARİS , NEW YORK


kaynak: Hadid Kadınları Siyahın Çekim Alanında

Kadın ve Yaşam Portalı – Alanyaesthetic.com
Sağlık, beslenme, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik, alışveriş, kadın yaşamına dair konular Alanya Esthetic‘de!.

SİZ BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here